Про нас

Ви звернулись до Команди енергійних, кваліфікованих, практикуючих адвокатів Адвокатської Фірми AVANTGARDE.

Юридична допомога може бути надана нашими адвокатами негайно, у т.ч. за телефоном, оскільки ми розуміємо важливість кожного дзвінка нашого Клієнта і необхідність швидкого, ефективного вирішення персонального питання кожного нашого Клієнта.

Звертаючись до Нас, можете бути впевненими, що фахові юристи Адвокатської Фірми AVANTGARDE це команда професіоналів, які мають фундаментальні та спеціальні знання у юриспруденції, глибоко переконані у винятковому призначенні права і закону для суспільства, кваліфіковано користуються юридичним інструментарієм при розв'язанні юридичних задач будь-якої складності в інтересах захисту прав Клієнта та ствердження принципу верховенства права та Закону.

Професійність та компетентність адвокатів Адвокатської Фірми AVANTGARDE гарантується наявністю у кожного з них диплому юридичного факультету одного із Вищих навчальних закладів найвищого рівня акредитації із кваліфікаційним рівнем Фахівець у галузі права, відмінною теоретичною підготовкою юристів, багаторічним досвідом роботи у державних органах та міжнародних компаніях зі світовим ім'ям, Свідоцтвами про право на заняття адвокатською діяльністю, а також бездоганною діловою репутацією та схвальними відгуками наших Клієнтів.

Адвокатська Фірма AVANTGARDE має як корпоративне, так і персональне членство у численних об'єднаннях та професійних мережах.

Наші корпоративні цінності

 •  Кліентоорієнтованість

 •  Відповідальність та виваженість

 •  Ініціативність

 •  Результативність

 •  Наполегливість в досягненні поставлених цілей

 •  Професіоналізм

 •  Командна робота

 •  Довіра та повага

 •  Порядність

 •  Екологічна раціональність

 •  Конфіденційність

 

Переваги співпраці з Нами

1.Розуміння інтересів Клієнта. 

Будь-яке питання чи задачу поставлені Клієнтом, ми сприймаємо як власну проблему. Пропонуючи рішення і даючи рекомендації ми, передусім, беремо до уваги цілі і інтереси Клієнта і надаємо рекомендації на зрозумілій для Клієнта мові.

2.Чітка спеціалізація діяльності. 

Фірма має у своєму розпорядженні юристів з усіх спеціалізації, тому ми надаємо послуги в усіх сферах юридичної практики, що дозволяє нам надавати Клієнтам дійсно якісне юридичне супроводження, а не витрачати ресурси Клієнта на вивчення нових для нас питань.

3.Високий рівень сервісу. 

Ми чітко розуміємо інтереси Клієнта і надаємо необхідні послуги оперативно, саме тоді, коли це необхідно Клієнтові та у обсязі, що необхідний для отримання результату, що очікує Клієнт.

4.Нестандартний підхід до вирішення проблем. 

Ми не тільки відмінно володіємо законодавством і судовою практикою, а і вміємо нестандартно застосовувати задля вирішення питання Клієнта. Крім цього, у розпорядженні юристів Фірми є усі технічні можливості, інформаційні ресурси, що необхідні для якісного і продуктивного опрацювання найскладнішого питання та побудови детального механізму реалізації виробленого і погодженого з Клієнтом персонального юридичного рішення.

5.Зрозумілий і виважений механізм оплати послуг. 

До початку робіт Клієнт отримує повне уявлення про те, які затрати йому необхідно буде понести в майбутньому. Про всі затрати, що можуть виникнути, Клієнт знає і розуміє до початку надання юридичних послуг. Перша зустріч і переддоговірна робота завжди безкоштовна.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, будь-ласка, зверніться до наших професійних адвокатів Адвокатської Фірми AVANTGARDE.